Novinky na webu  Přidány kategorie "Rozvoz jídla, Tlumočení a Opravy Lyží".
Czech English German
   
   
 uvod Anketa na dané téma
 
Hradec Kralove uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z

         

Grill restaurant Duran - Hradec Králové, Sekaninova 398 Facebook


Obchod vlevo

Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 57%(23 hlasů)
 Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: 11:00 - 23:00 h
Út: 11:00 - 23:00 h
St: 11:00 - 23:00 h
Čt: 11:00 - 23:00 h
Pá: 11:00 - 23:00 h
So: 11:00 - 23:00 h
Ne: 11:00 - 23:00 h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 49 527 27 50
 
Nabídka :
Nabídka teplých či studených jídel a vín domácí i zahraniční produkce. Poskytujeme možnost pořádání soukromých i firemních akcí či využití cateringu. K dispozici je také salonek, venkovní posezení a parkoviště. Přijímáme platební karty. Zajišťujeme grilování.
Další služby :
Nabídka točeného piva :
Nejbližší podobné firmy :
Nejbližší zastávka MHD :
 
Zastávka Podzámčí (linka: 16, 18, 20, 25,)
0.11 km
0.23 km
Zastávka Hvězda (linka: 18, 23, 24, 25,)
0.62 km
Nejbližší parkoviště :
Hodnocení firmy :
 
Grill restaurant Duran
spatny - autor: zakaznik     Ze dne: 03.04.2015
Představa špičkového číšníka = číšník, který se chová přitepleně, ale neví, že se obsluhuje zprava, neví, že se neskáče lidem do řeči a neví, že má nabídnout denní menu (hlupáci jste vy, že to nevíte, že ho mají)! Představa barmana (baristy) = pán v kostkované košili s nápisy a džínách?! Ve steakové restauraci (aspoň tady čtu jak si každý dává steak) vám číšník nabídne steak (ač vůbec neví o co kráčí) jako propečení ny způsob "málo" "středně" a "durch". S nějakou gastronomií si tady hlavu tedy vůbec nelámou. Chudáček kuřecí prsní filet je tady prostě "stejk" jak řemen a durch ho tam val na ten talíř! No katastrófe vážení. Představa špičkového interiéru = umělé, zaprášené kytky, flekatý ubrus (už od výroby, aby nebyly vidět fleky) a k tomu další fleky od omáček a mastnoty. Vše překryté zeleným hadrem s pocitem, že si pak zákazník nevšimne toho bordelu pod ním. Komu je líto mít před polednem vyprané ubrusy, tomu asi bude líto i pořádně uklízet v kuchyni. Příbory k masu (steak) = staré, odřené s klasickou hnusnou dřevěnou násadou. Představa gastronomie - napíšu obrovským písmem na ceduli doprostřed lokálu, jak jsem dobrej, že nabízím EntERcôte, ale jsem úplně blbej, tak nevím, že se to píše EntREcôte. Když někdo neumí pokrm ani pojmenovat, asi vám je jasné, jak to dopadne s jeho vařením. Asi tak jako se žebírky. Tuhá, že je musíte žužlat jako blázen a k tomu přeslazené fazole z plechovky s tou hnusnou universální chili omáčkou. Pkud to řeknete provoznímu, víte co udělá? Otočí se a odejde. Skvělé ne? Představa cen - ano, ta skutečně jediná odpovídá špičkové restauraci. Černý čaj za 59, to je na okrajovou, stavebně od 90. let netknutou restauraci v Hradci docela nářez. Na dotaz, kde mají párátka (na vyšťourání těch tuhých žebírek) odpověď - na záchodě!!!! A světe div, fakt tam jsou !!!! LOL párátka na hajzlu Restaurace si vybrala dobrý cíl. Stát se skvělou restaurací vyšší gastronomie. Buď ale po cestě k tomuto cíli poněkud zabloudila a nebo si v půlce řekla " to nám stačí - ti hlupáci to stejně nepoznají" a já myslím, že ta druhá možnost je správně. To, že nám předhazují blafy a ještě si o sobě myslí, že jsou honorace, je vlastně vina nás, co tohle považujeme za supržůžo. Tak tady opravdu ne. A až tady nad tímto komentářem bude vlna "nezávislé kritiky" na můj komentář (to si všechno napíší pan majitel, provozní a zaměstnanci), tak se nezapomeňte kouknout na jejich web (sekce menu). Schválně, jestli tam ještě na pozadí bude ta sexy fotka kuchařů, kteří na sobě mají vytahaná umaštěná trička a jednomu z nich leze pupek. Opravdu skvělá fotka - reálně reprezentující tento Grand Restaurant. Ale spíš to asi rychle stáhnou. Škoda, aspoň legrace s nima mohla být, takhle je to fakt jen ta nechutná parodie.
Klíčová slova :
grill restaurant duran hradec kralove, minutky hradec kralove, dobra restaurace hradec kralove, restaurace hradec kralove hodnoceni, restaurace v hradci kralove hradec kralove, restaurace duran hradec kralove poledni menu, grill restaurant duran hradec kralove prodejni doba restaurace, akce restaurace grill hradec kralove, kde najdu restaurace grill

 Kabelky Pardubice, originální autorský design Hyndus Sid Art |

© Hradecké Obchody 2020