Unitip   
      
  
Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování "Nabídka točeného piva" s možností zobrazení všech restaurací s danou značkou piva ve městě.
Czech English German
  
    
Hradec Kralove uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

         

StreetView Unitip Unitip - Hradec Králové, Velké náměstí 162

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
 Otevírací doba není známaOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 775 707 431
 

Zobrazení polohy na mapě - Hradec Králové

Nabídka :
Provádíme revitalizace a regenerace panelových i bytových domů. Nabízíme opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech nebo nátěry fasád, tesařských a mostních konstrukcí nebo potrubí. Specializujeme se na také na stavební povolení, projektovou dokumentaci, energetický audit nebo dozor investora.
Nejbližší podobné firmy :
Nejbližší zastávka MHD :
 
Zastávka Adalbertinum (linka: 02, 05, 06, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 27,)
0.14 km
Zastávka Zimní stadion (linka: 02, 16, 18, 23, 27, )
0.29 km
Zastávka Muzeum (linka: 03, 07, 08, 12, 13, 16, )
0.33 km
Nejbližší parkoviště :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Unitip
Klíčová slova :
provadime revitalizace a regenerace panelovych i bytovych domu, tesarskych a mostnich konstrukci nebo potrubi, stavebni firmy v hradci kralove, hradec kralove stavebni firma, stavebni firma hradec kralove, hradec kralove stavebni firmy, stavebni firmy v hradci, hradecka stavebni firma, recenze na stavebni firmy hradec kralove, velke namesti stavebni firmy hradec kralove, stavebni firmy velke namesti hradec kralove, unitip velke namesti hradec kralove, obchody na velke namesti hradec kralove, obchody v ulici velke namesti v hradci kralove, seznam stavebni firmy hradec kralove, seznam stavebni firmy v hradci kralove, hradec kralove recenze stavebni firmy, unitip hradec kralove oteviraci doba stavebni firmy, stavebni firmy prodejny hradec kralove, hradec kralove prodejny stavebni firmy, stavebni firmy obchody hradec kralove, unitip hradec kralove v okoli stavebni firmy, hradec kralove prodej stavebni firmy, levne stavebni firmy hradec kralove, hradec kralove nabidka stavebni firmy, unitip hradec kralove nabidka stavebni firmy