Novinky na webu  V detailních informacích obchodu přidán odkaz na nejbližší zastávku MHD, její vzdálenost a možnost vyhledání spoje.
Reklama
 
Reklama
   
VVVTOUR

HradeckeObchody.cz Úvod

Obchody A-Z

         

Dětský bazar Krtkův ráj - Hradec Králové, Gočárova 1225

Hradec Kralove - Zlatnictví Aura

Dětský bazar Krtkův ráj
Hradec Kralove - Hradecká pekárna
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 69% (13 hlasů)
 Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: 09:00 - 17:00 h
Út: 09:00 - 17:00 h
St: 09:00 - 17:00 h
Čt: 09:00 - 17:00 h
Pá: 09:00 - 17:00 h
So: 09:00 - 12:00 h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 603 199 886
 
Nejbližší podobné firmy :
Nejbližší zastávka MHD :
 
Zastávka Gočárova třída
0.06 km
Zastávka Obchodní dům Tesco
0.26 km
Zastávka Habrmanova
0.36 km
Nejbližší parkoviště :
Hodnocení firmy :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Dětský bazar Krtkův ráj
Krtkův ráj - autor: Martin R.
Krtkův ráj je super obchůdek kde je velký výběr za ceny které si může dovolit opravdu každý. Všechno vypadá jako nové. Rád tam chodíme nakupovat celá rodina.
Ze dne: 03.08.2009
katastrofa - autor: robert
neskutečně přihlouplá a rádoby profesionální obsluha, která vás akorát na...e! Během vašeho ,,nakupování,, vás stačí čtyřosobový personál(proč tolik???)informovat (dost hlasitě)proti vaší vůli o tom co se které kachně doma přihodilo, jak se jí dnes nechce a že toho má už dost...Úplný vrchol, je dát věci(oblečení) do komise - zvolte raději jakoukoliv jinou, ale ne tuto prodejnu.vše neskutečně zdlouhavé a zcela evidentně velmi obtěžující pro personál...prostě katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!
Ze dne: 21.10.2009
Re: katastrofa - autor: kometa
naprostý souhlas - člověk dává hezké zboží, pak jen zjistí, že "to vyšlo z módy", prostě, jak to není značkové /Next,../ tak jen za pár kaček - a když přijdete za dva dny, zjistíte, že si mimo 40% /provize/ přihotili ještě nějakých těch pár procent navíc. Bída, ubohost - jednání jak kdyby byl člověk prašivý - kdejaký žmoleček, pidiflíček hned odmítnou s opovržením. Fakt dílo :( ... tedy pokud prodáváte své zboží. Druhou stranu neznám, raději možná ani nechci.
Ze dne: 09.08.2011
Re: Re: katastrofa - autor: fatyla
Nikdy mě to nezajímalo kolik si přihazují.Možná že vás jo.Ale to že se snaží nebrat věci špinavé a se žmolkama je spravně!!!Na co si budu kupovat špinavou věc když ani nevím jestli to doma doperu a za druhé na co si kupovat mikinu žmolkovou když jí mužu mít v rodince za 30kč NOVOU!!!
Ze dne: 01.05.2012
super obchůdek - autor: fatyla
Začala jsem chodit do obchůdku asi před rokem a jsem snim velice spokojena.Věci zde také dávám a je upřímné když vám někdo řekne že už je to nemoderní.Hold si to vemu domů na hadr.Spousta lidí se zastavilo včase a oblékají děti ještě do svých oblečení co nosily jako děti.Je to hrozné!!!!!!Krtku nic si ztoho nedělej najdou se i tací kteří budou nespokojeni :)ale doufám v to že spousta lidí je spokjeno jako já :)
Ze dne: 01.05.2012
Klíčová slova :
detsky bazar krtkuv raj hradec kralove, postylky hradec kralove, chuvicky hradec kralove, choditka hradec kralove, detsky bazar krtkuv raj gocarova hradec kralove, hradec kralove bazary, recenze bazary hradec kralove, detsky bazar krtkuv raj hradec kralove recenze bazary, bazar v hradci kralove, obchod krtek hk bazar, detsky hradec kralove obchody bazary

 

© Hradecké Obchody 2022


© Pardubické Obchody, © Hradecké Obchody, © Kamzanakupy.cz Další Email Poslat dotaz