Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda má prozovna zahrádku, wi-fi, točenou kofolu, platbu kartou, akceptuje stravenky, dováží jídlo domů, dětský kout a pivo z tanku.
Reklama
 
Reklama
   
VVVTOUR

HradeckeObchody.cz Úvod

Obchody A-Z

         

Cyklo Pokr - Hradec Králové, Tylovo nábřeží 293/2

Obchod vlevo - Holiday sailings
Hradec Kralove - Cyklo Pokr
Hradec Kralove - Radio Klub
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 59% (66 hlasů)
 Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: 09:00 - 18:00 h
Út: 09:00 - 18:00 h
St: 09:00 - 18:00 h
Čt: 09:00 - 18:00 h
Pá: 09:00 - 18:00 h
So: 09:00 - 12:00 h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 495 510 359
 
Nabídka :
Prodáváme jízdní a horská kola značek Author, A-gang, Kellys, Rock Machine a Velamos. Nabízíme cyklistické doplňky a potřeby - cyklistické přilby, dresy, obuv, sportovního oblečení a fitness vybavení Kettler. Opravy a servis jízdních kol. Rozvoz zakoupených kol zdarma.
Další služby :
Nejbližší podobné firmy :
Nejbližší zastávka MHD :
 
Zastávka Muzeum
0.14 km
Zastávka Adalbertinum
0.24 km
Zastávka Centrál
0.37 km
Nejbližší parkoviště :
Hodnocení firmy :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Cyklo Pokr
cyklo pokr HK - autor: Seeker
Své kolo jsem k nim dal na garanční prohlídku abych s ním nemusel do Prahy. Vzali si 400Kč s tím, že mi vše seřídili a podotýkám vše dotáhnuli. Také mě "technik profesionál" upozornil na nezdravé praskání ve vidlici, které se objevilo bezprostředně po jejich odborné servisní prohlídce. Nabídli mi opravu (400Kč za rozebrání vidlice + cenu nových dílů). Odmítnul jsem a kolo jsem odvezl na reklamaci do Prahy, kde zjistili, že mi v servisu Cyklo Pokr jakýmsi způsobem zkřivili pístky v hydro brzdě (naštěstí nedošlo k mechanickému poškození) a neutáhnuli to o čem tvrdili, že bylo jimi dotaženo. Taktéž zadní brzdu vyladili tak, že s ní téměř nebylo možné bezpečně brzdit. Kolo mi tedy v Praze v rámci záruční lhůty vše bez problémů dali do pořádku. Takže asi tolik k odbornému servisu Cyklo Pokr HK, kolo k nim už v životě nedám.
Ze dne: 28.08.2014
Klíčová slova :
cyklo pokr hradec kralove, ram hradec kralove, svetlo hradec kralove, prehazovacka hradec kralove, odrazko hradec kralove, tylovo nabrezi cyklo pokr hradec kralove, pumpicky kolo hradec kralove, tylovo nabrezi 293/2 jizdni kola hradec kralove, cyklo pokr cykloprodejna hradec kralove, cyklisticke obleceni hradec kralove  

 

© Hradecké Obchody 2021


© Pardubické Obchody, © Hradecké Obchody, © Kamzanakupy.cz Další Email Poslat dotaz
Czech English